Plas grushti mes dy tifozëve: Më i fortë Cristiano Ronaldo apo Neymar?!

Barcelona's Brazilian forward Neymar da Silva Santos Junior (L) congratulates Real Madrid's Portuguese forward Cristiano Ronaldo on winning after the Spanish league "Clasico" football match Real Madrid CF vs FC Barcelona at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on October 25, 2014. Real Madrid won the match 3-1. AFP PHOTO / GERARD JULIEN (Photo credit should read GERARD JULIEN/AFP/Getty Images)

“Kush eshte me i forte, Cristiano apo Neymar”? Kjo dileme e perbotshme duket se ka qene shkaku qe dy burra jane rrahur paq mes tyre, ne Albiano della Croce Bianca, ne provincen e  Trentos ne Itali, dy dite me pare. Pas nje diskutimi te zjarrte mes nje grupi tifozesh, biseda duket se ka degjeneruar ne rrahje, njofton Javanews.

Eshte dashur nderhyrja e policise qe te qetesohej situata. Dy burrat u çuan ne stacionin e policise dhe ndaj tyre filloi nje hetim, nderkohe qe me pas u derguan ne spital per te mjekuar plaget e lehta qe moren, shkruan Javanews.

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU