Plagosje te “Petro Nini”, adoleshentët përleshen tek oborri i shkollës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në gjimnazin “Petro Nini Luarasi” në kryeqytet ku disa të rinj janë zënë me njëri-tjetrin e për pasojë ka mbetur i plagosur një gjimnazit.

Mësohet se i riu është plagosur me thikë. Në sherr midis të rinjve janë përfshirë nxënësit e kësaj shkolle dhe disa persona të tjerë që nuk ishin nxënës në shkollën “Petro Nini Luarasi”.

Ende janë të paqarta rrethanat e ngjarjen por policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij krimi./b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU