Pesë persona për ta ndihmuar në tapetin e kuq, Cardi B shfaqet me fustanin e çuditshëm

Cardi B është një nga këngëtaret më të spikatura të muzikës botërore për momentin dhe sigurisht nuk kishte si të mos binte në sy në ceremoninë  e ndarjes së çmimeve Grammy Awards 2019.

Këngëtarja tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj i stilistit francez Thierry Mugler i cili kishte një model të çuditshëm dhe aspak të rehatshëm. Ndërsa në kokë mbante një kurorë me perla.

Reperja, emri i vërtetë i së cilës është Belcalis Marlenis Almánzar, u shoqërua nga bashkëshorti i saj, Offset, dhe katër të tjerë për ta ndihmuar të parakalonte në tapetin e kuq të eventit.

cardi-b-attends-the-61st-annual-grammy-awards-at-staples-news-photo-1097530054-1549847164.jpg

cardi-b-attends-the-61st-annual-grammy-awards-at-staples-news-photo-1097527140-1549847124.jpg

cardi-b-attends-the-61st-annual-grammy-awards-at-staples-news-photo-1097526794-1549847398.jpg

offset-of-migos-and-cardi-b-attend-the-61st-annual-grammy-news-photo-1097526820-1549847932.jpg

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU