Për drekë te “Shkëmbi i Kavajës”, helmohen nga ushqimi 15 vizitorë nga Kosova

Rreth 15 qytetare nga Kosova kanë paraqitur shenja të helmimit dhe janë paraqitur në urgjencën e Infektivit në Tiranë.

Dyshohet se shtetasit nga Kosova janë helmuar në një restorant tek ‘Shkëmbi i Kavajës’, pasi kishin ngrënë drekë.

Mësohet se kosovarët kishin ardhur për fundjavë në Shqipëri. AKU ka bllokuar restorantin, ndërsa vijojnë hetimet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU