Pasi e rrahu, Françeska Jaçe e telendis edhe në Instagram ish-shoqen

Françeska Jaçe ka pushtuar mediat rozë së fundmi për shkak të skandaleve të njëpasjeshme që kanë përfshirë jetën e saj. Së fundmi, u raportua se ajo kishte dhunuar një nga ish mikeshat e saj, teksa ndodhej në një supermarket.

Por modelja bukuroshe nuk e ka lënë me kaq, ajo ka shpërthyer nga saj, duke përdorur fjalët më të pista për të. Përmes një postimi të bërë në Instagram, ajo ka publikuar fotot e saj dhe bashkangjitur shkruan:

“Katerina Beqo vendosa të të kushtoj seërish 5 minuta nga koha ime përderisa ty as druri siç duket në këto foto stë bën derman.

Goca në fjalë që komenton çdo femër shqiptare harroi kur prostituohej për 20 euro në Athinë dhe Belgjikë por me raste festash ja ngrinin dhe 50 euro… Kjo lloj plehre që më ka mbajtur mua me bukë veç miu i mungonte në shtëpi, një lloj femre që nuk as dhëmbët e veta.

Unë vendosa të të lija të qetë që në momentin që u shtrive në tokë dhe veç luteshe për ndihmë e harrove këtë dhe po fillon te bësh si ganstere tani se ke mbetur duke u fshehur rrugëve ku je prostituar, ti bashkë me kopilin që ke në barkë dhe këtë e di e gjithë Shqipëria se pse i them kopil apo e ke me E.I kur i shkove në Belgjikë o qen rrugësh që stë ka ngelur askush pa të hip.

Meqë je kaq ganstere dhe publokon foto në FB, unë të vi ku të duash o buçe rrugësh, o prostitutë  e lirë se ty është turp të të thuash edhe prostitut. Sa për informacion kjo foto është nga një ndër dashnorët e saj se të gjithë e rrahin dhe i marrin lekë. Kjo shefja, kollovarja e rregullt e meshkujve në Tiranë… Kështu që me këtë po e mbyll se nuk dua të bëj gangsteren ne telefon, të pres ty dhe denoncimet e tua”.

topalbaniaradio

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU