Pasi e akuzoi “puçist”, Berisha mbron Sokol Ballën

Sali Berisha ka reaguar mbi lajmin se Sokol Balla nuk është më drejtor informacioni i Top Channel.

“Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?!

Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen te sigurte”, shkruan Berisha.

Sokol Balla ka qenë një ndër gazetarët e shumtë të sulmuar nga Berisha, madje e shpalli edhe puçist për ngjarjet e 21 janarit.

Por, tani i duhet aleat! /Tema/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU