Parashikimi / Sot mot i kthjellët me vranësira në zonat malore

Gjate dites se diele, 12 shkurt 2017, moti mbi vendin tone parashikohet te jete kryesisht i kthjellët dhe vranësira të përqëndruara në zonat malore.

Era do te jete me drejtim Verilindje-Juglindje 1-10m/sek. Mjegull / mjegullinë nëpër lugina. Deti i forcës 4 me lartësi vale 2.0 metër.

Temperaturat parashikohen të jenë:    

Vendet malore              -5° /9°C

Vendet e ulta                 0° /17°C

Vendet bregdetare        4° /17°C

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU