Parashikimi motit, 2016 nis me shi, Tirana me mot të keq një javë rrjesht

Viti 2015 në Shqipëri ka qenë pa reshje shiu, por do të jetë ndryshe në vitin 2016 pasi pritet që i gjithë vendi të pushtohet nga uljet e temperaturave dhe reshjet e vazhdueshme. Sipas parashikemeve të motit, pritet që e gjithë kjo javë të zotërohet nga reshjet e shiut, ndërsa në pjesët veriore priten reshje të dëborës.

moti parashi

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU