Pamjet e para të Galaxy S7 (FOTO)

Disa fotografi të cilat mendohet të jenë të Samsung Galaxy S7 kanë zbuluar disa ndryshime të vogla në dizajnin e modelit të ardhshëm të Samsung.

Sipas këtyre fotografive, në të cilat shihet paneli i pjesës së përparme të celularit, duket se celulari i Samsung do të ketë disa ndryshime të vogla në dizajn.

Paneli tregon se senzorët, butoni i energjisë dhe nxjerrësit e zërit kanë kaluar në anën e djathtë të celularit, transmeton GazetaExpress.

Galaxy S7 pritet të lansohet gjatë muajit shkurt dhe thuhet se do të ketë një ekran 5.2 inç, 4GB RAM, 64GB hapësirë dhe një kamerë 20MP.

screenshot-6_1451759085-6363921 screenshot-7

1 koment

  1. Dsh te jesh mire me shendet ti dhe fljaima jote e lexova me vemendje letren tende dhe e besoj, ne kemi nje problem te madh Z Armando Duka ,Icili nuk ju lejon ju qe te luani per Kombin tone .Lutem personalisht qe ju te vini ne nje kanal televiziv me influence ne Shqiperi dhe te flisni per kete problem . Ta marim vesh njehere e mire kush e ka fajin .PO ke mundesi me kthe pergjigjje.te uroj gjithe te mirat

Leave a Reply to Thonyboy Anulo përgjigjjen