Paloka e lëshon gjuhën: Shiheni legenin, po thyhet në mes…

Këtë të enjte kryeministri Edi Rama ka postuar kudo në rrjetet sociale foton e tij me Presidentin Donald Trump, gjithashtu dhe një video të shkurtër në Instagram ku duket teksa po i flet Presidentit të SHBA-ve.

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka e ka sulmuar Ramën përmes një statusiteksa e quan një “legen” i cili në samitin e NATO-s, për t’i rënë në sy Presidentit të SHBA-ve, është “thyer në mes”.

“E mbani mend se cfare tha per Trump atehere kur mendonte se nuk do zgjidhej. E quajti “turpi i njerzimit” . Shiheni tani si eshte thyer ne mes per nje foto, legeni” – shkruan Paloka ndër të tjera.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU