Pa mbathje dhe gjoksin jashtë, Amina i habit të gjithë në New York (FOTO)

Harper Bazaar’s Party në New York është një nga ngjarjet më të mëdha të vitit dhe është e natyrshme që të ftuarat atje synojnë të thonë diçka edhe me veshjen e tyre.

Por modelelja Amina Blue ka folur me të vërtetë shumë, teksa është veshur me një fustan të zi që i zbulon shumë, duke treguar se nuk ka veshur mbathje dhe gjoksi është thuajse jashtë.

Dailymail/d.i.

amina382679fc00000578-0-image-a-156_147350839776838267a2700000578-0-image-a-155_1473508394949

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU