Oferta e sheikut për West: Ma lej Kimin një natë, të paguaj 10 mln dollarë

Princi saudit Mohamad bin Salaman i ka ofruar reperit Kanye West 10 milionë dollarë për një natë me bashkëshorten e tij, Kim Kardashian.

Kjo, pasi para pak kohësh, reperi ka njoftuar se ka probleme financiare.

“Nuk më intereson muzika e tij apo garderoba, por gruaja e tij po. Ajo është thesar me vlerë të paçmuar. Me kënaqësi do të paguaja 10 milionë dollarë madje edhe më shumë vetëm për një natë me të” – ka deklaruar princi në konferencë me gazetarë.

Tash për tash as Kanye e as Kim nuk i janë përgjigjur kësaj oferte, por kanë reaguar organizatat feministe, të cilat kanë thënë se kjo është sjellje e palejueshme dhe fyese për të gjitha femrat e botës. (java / r.a)

princi saudit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU