“O buçe trutharë, botoxit e siliconit i kam thënë jo!”, Silva Baltadori shan komentuesit me fjalë banale

Rrëfimi i saj mbi marrëdhënien e re të dashurisë pak ditë më parë në emisionin “Rudina”, nuk është pritur mirë nga publiku i rrjeteve sociale. Silva Baltadori e cila ka rreth një vit që është shpërngulur në Holandë tek partneri i ri Dik, u sulmua nga komentuesit në IG, duke e fyer Doktoren e Shkencave.

Shkëlqimi dhe optimizmi që ajo shfaqi në studion e Tv Klan, duket se u eklipsua nga njerëzit të cilët nisën ta gjykonin për pamjen e jashtme dhe sinqeritetin e saj.

Silva Baltadori nuk e pati problem të tregojë se ish-bashkëshorti kishte kërkuar vetë ta njihte, madje të darkonte me holandezin i cili i kishte fituar zemrën ish-gruas së tij. Inxhinierja mekanike e cila ka kualifikime në diplomaci rrëfeu se titullin e saj akademik, po përpiqej ta konvertonte në vendin ku jeton prej një viti, në Amsterdam. Sipas Silvës, kjo ishte në përpjekje për t’u përfshirë në projekte me qeverinë holandeze pasi me qeverinë shqiptare nuk kishte gjetur gjuhën e përbashkët. E të gjitha këto, duket se revoltuan komentuesit të cilët nuk iu kursyen në fjalor sipermarrëses.

Por, aq sa e ëmbël mund të shfaqet në televizion, kur vjen puna në rrjetet sociale, Silva Baltadori me sa duket mund të kthehet në një bishë. Reagimi i saj nuk lë vend për komente.

“Pashë profilet tuaja sapo! E kuptoj inatin tuaj me mua… jeni askush e asgjë! Por nuk kam nevojë të më doni e pëlqeni! Jeni gjëja e fundit për të cilën mund të interesohem! Por dua t’u them themrave zhgarravina se sa për e bukur apo jo… e ka vlerësuar juria e Las Vegas duke më dhënë kurorën e Miss Mama of thë Ëorld 2001! As e bëra publike… sa për travestit në look pot ë them ty buçe trutharë që botox e silicon i kam thënë jo deri më tash! Hajde në plazh të më shofësh o zhgarravinë antifemër! Sa për mendjen time po të them se jam vlerësuar me medalje të artë. Vazhdoni agoninë tuaj e të qenurit HIC! Dhe ty o KURVE që e konsideron pedofil një person pa e njohur fare po të them: Hajde e provoje… por me siguri do të refuzojë moj katundare e gjorë! Po ju lë në erën e helmeve dhe plehrave! Ju përshëndes nga Hollanda… vendi i tulipanëve… ju uroj fat edhe pse e keni shpirtin blozë e të zbrazët.” – u drejtohet Silva në një koment atyre që e sulmuan./Lapsi/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU