Nuk do ta besoni motra e kujt është bukuroshja që “shëroi” Noizy-n (FOTO)

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr vëmendjen.

Magazina.al gjatë ditës ka raportuar për motrën medicinale, e cila kishte tërhequr vëmendjen në ditën kur ishte plagosur Noizy.

Mësohet se ajo është Nalije Morina dhe është motra e gazetarit dhe analistitë të njohur Bajrush Morinës./express/a.k

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU