Njihuni me vajzën SEXY të kandidatit për deputet (dhe mesazhi i saj për të atin)

Dafina Zeka, është vajza e kandidatit për deputet nga radhët e partisë Nisma për Kosovën, Milaim Zeka.

Ajo në profilin e saj në Facebook ka shkruar disa fjalë rreth personalitetit të babait të saj, duke thënë se është e lumtur për atë që ai është.

Ky është postimi i saj në Facebook:

“Babi, Njeri i thjeshte qe deshiron te ve gjithqka ne vendin e vet, burim i keshillave te mira, dashurise dhe respektit Faliminderit per gjithqka qe me mesove, jam e lumtur qe je ky qe je Te dua”./Magazina.al

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU