Njihuni me balerinën seksi që kandidon për deputete (FOTO)

Karrierën e saj e nisi si një balerinë në videoklipet e këngëtarëve të njohur e më pas edhe si këngëtare në një bashkëpunim me Genën, ndërsa sot ajo kandidon për deputete.

Ajo quhet Xhyljeta Gërxhalliu, dhe gjendet në lista e partisë së Ramush Haradinaj, kandidate për t’u bërë pjesë e Parlamentit të Kosovës, shkruan albeu.

Ajo ka kërcyer nëpër disa videoklipe dhe ka realizuar bashkë me Genën një videoklip, por ditën e dielë do të votohet për të si përfaqësuese e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK)./a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU