Neymar do të shkojë te Real Madrid, por bashkë me Griezmannin dhe Hazardin

Neymar është i gatshëm t’i bashkohet Real Madridit, nëse ekipi arrin të transferojë edhe Antoine Griezmannin dhe Eden Hazardin, sipas Diario Gol.

Ylli i Paris Saint-Germain thuhet ta ketë bërë të qartë se nuk dëshiron të luajë me lojtar si Harry Kane dhe Mauro Icardi, të cilët janë lidhur me një kalim në Madrid, po ashtu, transmeton Express.

Mundësia për t’u bashkuar me Griezmann dhe Hazard është e mjaftueshme për ta joshur superyllin brazilian të kthehet në Spanjë te rivali i dikur skuadrës së tij, Barcelonës. Për më tepër, thuhet se Neymar nuk ndihet rehat në dhomën e zhveshjes së PSG-së.

Verën që lamë pas, Neymar kaloi nga Barça në PSG për një shumë rekord 222 milionë euro, përgatiti “Express”. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU