Ndryshimi i masës së sigurisë, Krimet e Rënda refuzojnë kërkesën e Ndokës dhe Çukos

Gjykata e Krimeve të Rënda refuzon kërkesën e ndryshimit te masës së sigurisë për dy ish deputetet e Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko.

Më herët, dy ish deputetët kishin kërkuar zbutje të masës së sigurisë.

Ndërkohë avokati i Arben Ndokës, Maks Haxhia, ka thënë se ka apeluar vendimin për sekuestron e pronave në emër të familjes Ndoka, sipas të cilit nuk ka asnjë metër tokë në emër të Arben Ndokës.

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU