Ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother Albania”

Nje nga protagonistet e  Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli është ndarë nga jeta pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi në FB.

“Me keqardhjen dhe lendimin e humbjes te njeriut me te dashur. Ju njoftoj humbjen e te ndjerit Shkelqim Brushulli BABAIT tim”, shkruan ajo.

Brushulli ka qenë pjesmarrës në Big Brother Albania 1. Ai kishte studiuar në Akademinë e Rendit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU