Ndahet me shokun në momentin kur kamzikazja shpërthen bombën (VIDEO)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një grua që sapo i kishte thënë mirupafshim shokut të saj disa çaste përpara se kamikazja e Stambollit të hidhej në erë vetëm disa metra larg saj.

Gruaja që po bënte pazare u duk duke qeshur dhe duke bërë shaka më shokun e saj dhe më pas u kthye për t’i thënë mirupafshim përpara se të ecte drejt rrugës me më shumë dyqane në qytetin turk.

Disa momente më pas në mes të rrugës ndodhi shpërthimi i madh.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU