Ozzy dhe Sharon Osbourne, ndahet çifti më jetëgjatë në botën e muzikës

Pas tridhjetë e tre vjetësh martesë dhe tre fëmijëve tashmë në moshë të rritur, ndahet një prej çifteve më të njohura të shoubizit.

Ozzy Osbourne dhe Sharon Osbourne janë në prag të divorcit.Lajmi është publikuar në disa media amerikane, mes të cilave edhe revista “People”.

Miq pranë çiftit thonë se bëhet fjalë për një ndarje provizore, për shkak të dyshimeve të Sharon-it për një tradhti të të shoqit.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU