Motrat Gixhari, pamje seksi me letra në duar

Olta dhe Gerta Gixhari kanë pozuar për kopertinën e revistës Super në një mobilje të stilit barok. Ato prezantohen të zhveshura pjesërisht me një pale letra pokeri në duar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU