Motra e vogël e Kim Kardashian me shtëpi 2.7 milonëshe (Foto)

Duket 18 vjeçarja Kylie Jenner, po shpërngulet në shtëpinë e saj të re.

Së fundmi motra e vogël e Kim Kardashian ka blerë një shtëpi që kushtonte 2.7 milionë dollarë në Calabasas.

Sipas gazetës amerikane TMZ, tinegjerja e familjes Kardashian sapo ka blerë një shtëpi në Kaliforninë Jugore në “Hidden Hills”, për gjashtë milionë dollarë.

Blerja e kësaj shtëpie, vjen menjëherë pasi ajo kishte thënë se do të shpenzonte më shumë kohë në shtëpinë e nënës së saj pas ndarjes nga reperi Tyga. Shtëpia e re e Kylie, është mjaft luksoze dhe ka një pamje të mahnitshme përreth. (javanews.al / r.a)

DRSQBPglxwQpT1jluv4LiDhlTbTZdw3l

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU