MOTI/ Si parashikohen temperaturat për ditën e sotme dhe ku priten shira

Paraditja mbetet me kthjellime e vranësira kalimtare ndërsa pasditja fuqizon përkohësisht vranësirat në zonat malore, ku priten shira të izoluar. Mbrëmja dhe orët e natës paraqiten me kthjellime e vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit. Temperaturat e ajrit mbeten konstante gjatë mëngjesit por rënie të lehtë sjell mesdita, kryesisht në veri dhe lindje.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU