“Merr kot” Kallashi.. bën foto dhe shan: “Fu.. you, you and you” (FOTO)

Donjeta Kosumu- Kallashi ka plasur së shari. Ajo ka fyer të gjithë fansat e saj duke u thënë q..ti dhe ti e edhe ti…në gjuhën angleze.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU