Memaliaj/ Po punonte në ndërtimin e një lokali, por muri i bie përsipër dhe…

Një person në Memaliaj ka humbur jetën në një mënyrë të dhimbshme. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në Memaliaj, kur 55- vjeçari T.M., duke kryer punime në lokal, është dëmtuar nga shembja e murit dhe ka gjetur vdekjen.

Pavarësisht ndihmës së dhënë 55- vjeçari i cili punonte në ndërtim ka gjetur vdekjen.

Ngjarja u klasifikua si aksidentale ndërsa materialet i’u referuan Prokurorisë së Gjirokastrës/noa/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU