“Më mbaj para të tjerëve, ti meriton jetë luksi”, Roza Lati publikon mesazhet e biznesmenit

Një biznesmen i ka ofruar Roza Latit që të bëhet ai sponsori i saj, si dhe i ka ofruar para e jetë luksi duke u shprehur se një vajzë si ajo e meriton këtë mbështetje. Por, Roza është prekur nga ky propozim aspak i këndshëm dhe ka debatuar me të, duke i thënë se asaj nuk ia kanë prishur mendjen kur ka qenë adoleshente, aq më pak tani.

Më poshtë biseda mes Rozës dhe personit që ofrohet si sponsor i bukuroshes:/JOQ

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU