“Me liderë të vërtetë”, Topalli publikon FOTON me Berishën dhe Azem Hajdarin

Ish-kryetarja e Parlamentit, njëkohësisht ish-nënkryetarja e PD Jozefina Topalli, ka përkujtuar Azem hajdarin në 19 vjetorin e vdekjes së tij. Ajo poston një foto të vitit 1997 ku ndodhej përkrah hajdarit dhe Sali Berishës teksa thotë se ndodhet me “liderë të vërtetë”

Statusi: 

In memoriam

20 vjet me pare, ne opoziten e veshtire te 97-es, por me lidere te vertete, pa llogari dhe me zemer per te rivendosur Shqiperine ne shinat e demokracise!

in memor

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU