Me këmbët hapur dhe… FOTO provokuese e Morena Tarakut

Morena Taraku është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Bukuria e saj dhe linjat trupore bëjnë që ajo të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Ish-Missi dhe këngëtarja vjen kaq ‘e zjarrtë’ në fotografinë e fundit, teksa trupi i saj duket fantastik me xhinse.

Morena këtë verë ka qenë mëse aktive me koncerte si dhe lançoi një projekt të ri muzikor.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU