Me bikini dhe piercing, mbesa e Berishës nis pushimet (GALERI)

Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi ka zgjedhur gjirin e Lalëzit në Durrës për të pushur në këto ditë të nxehta gushti.

E veshur me bikini bardhë e zi Dasara dhe me piercing në hundë duket mjaft në formë.

Edhe pse sezoni i plazhit ka disa muaj që ka filluar Dasara shihet se ende nuk ka marrë ngjyrë, pasi mesa duke ajo sot i ka nisur pushimet. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU