Mblidhen Supergratë, darka e 14 prej femrave më të suksesshme në showbiz (FOTO)

14 nga gratë më me influencë në industrinë e showbiz-it në Shqipëri, janë mbledhur në një darkë private në ambientet e sallon “Altar” në Tiranë, ku u prezantua koleksioni më i ri i Valdrin Sahitit me titull “La Belle Epoque”.

Të veshura me pjesë nga ky koleksion, të ftuarat kanë pozuar përpara aparatit të Anabel në tapetin e kuq, përpara se të futeshin në ambientet e sallonit, ku ndalohej prania e mediave dhe fotografëve. Leonora Jakupi, Nora Istrefi, Tuna, Lori Hoxha, Armina Mevlani, Dalina Buzi, Besa Kokëdhima, Jonida Vokshi, Jerina Lalaj (administratore e ‘Altar’), Sellma Kasumoviq, Liberta Spahiu dhe partnerja e Valdrinit, Edita Ramadani; të gjitha të ftuarat janë përshëndetur në hyrje nga Elvana Gjata, partnere e Sahitit në filialin e tij në Tiranë.
shqiptarja.com/d.i.

19644219644319644419644519644619644719644819644919644101964411

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU