Mark Frroku dënohet me 7.6 vjet burg për pastrim parash. Shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

Gjykata e Tiranës ka dhenë vendimin për Mark Frrokun. Ish-deputeti shpallet i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit, dërkohë që është dënuar me 7.6 vjet burg për pastrim parash dhe fshehje pasurie. Mark Frroku është dënuar edhe për ndërtim të paligjshëm. Avokati: Do apelojme vendimin.

vijon.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU