Marina dhe Luana apo… mbesa e tyre? Kush është më e mirë? (FOTO)

Dy motrat Vjollca, janë femrat të cilat kanë marrë komplet vëmendjen e mediave rozë.

Bjondinat super seksi, si prezantuese, e me postimin e fotografive provokative, kanë bërë që pothuajse secila lëvizje e tyre të komentohet, shkruan lajmi.net.

Në familjen e tyre si duket të gjitha femrat janë të bukura, bazuar edhe në disa foto që ato kanë postuar me nënën dhe motrat, por janë të paktë ata që e njohin mbesën e tyre zeshkane.

Ajo quhet Jori Paloka, ndërsa ka një numër të madh njerëzish të cilët e ndjekin në rrjete sociale.

Është Marina ajo e cila na ka njoftuar me të, duke u shprehur se sa krenare është. Ndërsa ne ju sjellim disa foto të zeshkanes ‘hot’.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU