Malibu/Leonardo DiCaprio relaksohet me Jamie Foxx dhe Gerard Butler

Ai është i zënë me xhirimet e filmit të ri të Quentin Tarantino’, Once Upon a Time në Hollywood, por të shtunën Leonadro DiCaprio, 43 vjeç, ka kaluar disa momente relaksuese me miqtë e tij në Malibu. Mes tyre ishte Jamie Fox dhe Gerard Butler. Ylli i Aviator dukej i relaksuar me një t-shirt gri dhe një kapele blu.

DiCaprio është shfaqur edhe me syze teksa diskutonte me të ftuarit e tjerë.

Teksa Leo relaksohej Jamie Fox ka bërë një ndeshje në rërën e bardhë kaliforniane. I dashuri 50-vjecar i Katie Holmes ishte veshur i gjithë me të zeza.

(BW)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU