Majlinda edhe një betejë me Nakamuran e shkon në finale

Japonezja Misato Nakamura është kundërshtarja e radhës e Majlinda Kelemndit në Lojërat Olimpike Rio 2016.

Nakamura mposhti rusen Natalia Kuziutina dhe në gjysmëfinale do të përballet me kampionen e botës, xhudisten kosovare Majlinda Kelmendi, citohet Koha. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU