Luana Vjollca ka bërë operacione plastike….shihni këto FOTO

Luana Vjollca ka bërë edhe një ndërhyrje kirurgjike në fytyrë. Njëra nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar nuk ngopet me kërkimin e përfeksionit në pamjen e saj. Pas intervistave më futbollistët e kombëtares, veç situatave interesante nga ky emision, prezantuesja ra në sy edhe për ndryshimin në hundë.

lu3

Kjo nuk është hera e parë që Luana përflitet për këtë pjesë pasi, siç edhe pamjet flasin bukuroshja ka bërë disa ndërhyrje dhe ka pësuar ndryshime të mëdha që nga fillimi i shfaqjes në ekran.

30478
luana1111

Telegrafi

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU