Lojërat Olimpike dita e 11-të, ja rezultatet në të gjitha kategoritë

Dita e djeshme që përkon me ditën e 11-të të garave në “Rio 2016” nuk ka qenë dita e organizatorëve të Brazilit. Me radhë erdhën dy eliminime të papritura në çerekfinale për Kombëtaren e femrave në futboll dhe volejboll po për femra.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU