“Loja që ndryshoi Shqipërinë”, vjen libri i gazetarit Sokol Balla

“Loja që ndryshoi Shipërinë”, ky është libri më i ri që pritet të dalë së shpejti në të gjitha libraritë e vendit.

Botimi i ri me autor moderatorin e njohur Sokol Balla është tashmë gati dhe ditën e martë në 20 Dhjetor pritet të bëhet promovimi.

Shtëpia botuese “UET PRESS” informon se promovimi do të zhvillohet në ambjentet e hotel “Plazza” në ora 13.00.

Një botim ky vërtetë për mos tu humbur nga gazetari i njohur Sokol Balla, drejtues i emisionit “Top Story”./a.m.

uet-kol-balla

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU