Librazhd/ Policia aksion për sekuestrimin e armëve

Pas ngjarjeve të rënda kriminale që kanë ndodhur përgjatë kësaj vere në vend, që nga vrasja e 8-fishtë në Vlorë, në Shkodër apo dhe në Mamurras, policia ka ndërmarrë një aksion për sekuestrimin e armëve në Librazhd. Gjatë kontrolleve të bluve janë sekuestruar 4 armë zjarri. Policia ka sekuestruar 2 armë zjarri tip kallashnikov dhe 2 pushkë.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU