LAJM I FUNDIT/ Kapen 125 kg drogë, 2 të arrestuar

Rreth 125 kg marijuane jane kapur sot ne oret e para ne kufirin greko-shqiptar.

Burime konfidenciale nga policia e Igumenices, e cila ende ska dale ne deklarate zyrtare per shtyp, behet me dije se jane arrestuar Andrea Aliaj, 24-vjec, lindur ne Vlore dhe Bledar Zotaj, 34-vjec, lindur ne Greshke. Nuk dihen ende detaje per operacionin.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU