Kush janë dy VIP-at me të cilët ka fjetur moderatorja shqiptare?

Moderatorja shqiptare Arjola Shehu ka një periudhë kohë që nuk shfaqet në ekran pas mbylljes së emisionit “Kush vjen për drekë”.  Ajo ka treguar pak kohë më parë se së shpejti do ta shohim në një projekt në itali.

Por le të ndalemi pak te deklarata e saj në emisionin “Pop Culture”. Moderatorja do të jetë e ftuar këtë javë dhe ka folur përveç pjesës profesionale edhe për jetën private. E pyetur nëse ka fjetur me ndonjë personazh të njohur shqiptar ajo u përgjigj kështu:

“Kam fjetur jo me një por me dy VIP-a”-  tha Arjola duke na habitur të gjithëve./a.c

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU