“Kultura është më e fortë se plumbat”, shkodranët marshojnë kundër krimit

Qytetarët shkodranë  janë mbledhur ditën e sotme në pedonalen e qytetit për të marrë pjesë në një marshim kundër krimit dhe drogës.

Me pankarta në duar “Kultura e Shkodrës është më e fortë se plumbat e drogës”, qytetarët kanë marshuar paqësisht.

Në marshim krahas qytetarëve të shumtë kanë marrë pjesë edhe përfaqësues të komuniteteve fetare.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU