Kukan takon Xhafajn: Shqipëria masa në luftën kudër krimit të organizuar

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim edhe me eurodeputetin Eduard Kukan. Ministri i ka dorëzuar një certifikatë për kontributin në Reformën në Drejtësi, ndërsa Kukan mësohet se e vlerësoi për luftën e qeverisë kundër krimit.

“Nder të marr certifikatën për kontributin në reformën e drejtësisë nga Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj. Shqipëria masa në luftën kundër krimit të organizuar dhe zhdukjen e kanabisit” ka shkarkuar eurodeputeti kukan në një postim në Twitter

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU