Kroaci-Angli, barazohet sfida, Perisiç shënon për kroatët

Luhet në Luzhniki të Moskës, gjysmëfinalja tjetër mes Kroacisë dhe Anglisë. Kroatet kane mundur te barazojne pak sekonda me pare ne nje sfide me shume emocione. Rezultati deri tani eshte 1-1. Anglezet kaluan ne avantazh ne minuten e 6 te pjeses se pare

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU