“Kristi lindi kur një zuzar ministër…” rrëfimi i deputetit të PS

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka publikuar një foto me djalin e tij në Facebook të cilën e shoqëron edhe me një status. Ai shkruan se ai ka dhënë dorëheqjen nga Policia e Shtetit një muaj para lindjes së djalit të tij, Kristian. Sipas deputetit të PS, djali i tij ka ardhur në jetë në një kohë të vështirë për familjen e tij.

Me Kristin qe s’me ndahet…! Femijet duhen te gjithe njesoj ,por me Kristin kam kaluar me shume kohe. Kristi lindi nje muaj pasi dhash doreheqjen nga Policia e Shtetit. Ka qene kohe e veshtire per familjen tone. Nje zuzar minister, mendoi se gjeti personin per t’a bere kurban dhe per t’i dhene medalje vetes. Me frymezimin dhe gezimin qe me dha Kristi i porsalindur dhe ne bindjen time per pastertine e padiskutueshme, e kam thyer me sukses ç’do agresion te pashembullt qe ndermoren. Ne jemi krenar per njeri-tjetrin, familjen qe kemi dhe ate qe perfaqesojme ne kete shoqeri ! Ne sjemi me te miret, por me te mire se ne nuk ka..!”- ka shkruar Pjerin Ndreu.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU