Kolonjë/ Rrahën me sende të forta një person, arrestohen babë e bir

Babë e bir janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Kolonjës pasi dyshohet se kanë rrahur me sende të forta shtetasin I.M. banues në Tiranë, i cili tashmë ndodhet në spitalin e Korçës jashtë rrezikut për jetën.

Shtetasit e arrestuar janë A.M, dhe Gj.M, banues në fshatin Qinam, Kolonjë.

Policia njofton se materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU