Kjo video e dy vogëlushëve po çmend rrjetet sociale

Kjo video ka qarkulluar masivisht në rrjet ditën e djeshme duke shkaktuar të qeshura pafund.Dy fëmijë puthin njëri-tjetrin dhe shpërthejnë në të qeshura.

Nuk dihet se ku është filmuar, por është e jashtëzakonshme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU