Këshilltari i PD ironizon Bashën: Mirë kali që na ngordhi, por tani s’të lë dhe lali Eri!

Në një reagim në rrjetet sociale, Olli shkruan se PD-së i ngordhi kali, duke ironizuar kështu rezultatin e thellë negativ që mori.

Më tej, ai sulmon dhe kryebashkiakun Erion Veliaj, teksa thotë se i erdhi goja dhe po merr në analizë edhe votuesit e PD.

“Mire kali qe na ngordhi po s’na lene rehat as mizat…. I erdhi goja edhe Lali Erit dhe po na merr ne analize edhe votuesit e PD dhe PD… Boh sa pame..”, shkruan Olli.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU