“Kësaj i thonë t’i biesh me dorë – o bidon” (VIDEO)

Deputetët e PD kanë bllokuar punimet normale të kuvendit kete te enjte, madje shume prej tyre kane nisur te godasin me duar tavolinat per te bere zhurme. Deputeti socialist Erjon Braçe ka filmuar momente nga salla dhe ka postuar dy video.

“Kësaj i thonë t’i biesh me dorë – o bidon”, shkruan ai.

 

“Kësaj i thonë të ruash dorën për t’i rënë me këllef!! Dhe Pandi që tmerrohet!!”, shprehet Braçe.

 

Kesaj i thone te ruash doren per ti rene me kellef!! Dhe Pandi qe tmerrohet!!

A video posted by Erjon Brace (@erionbrace) on

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU