Kejvina Kthella “çmend” fansat, publikon fotot me të brendshme

Velina e njohur Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e realizuara së fundmi.

Biondina bukuroshe ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein.

Në fotot e publikuara në Instagram nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit.

Ajo për publikun është bërë e njohur pas angazhimit të saj në emisionin ’Xing me Ermalin’.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU